Oddział przedszkolny

Pływalnia kryta
basen zamknięty
od  9.01.2018 r do odwołania

Wejście ogólnodostępne
Poniedziałek
1800- 1845 (dzieci i dorośli)
2000-  2045(dla dorosłych)
Wtorek
2000 -  2045 (dla dorosłych)
Środa
1800- 1845(dzieci i dorośli)
2000-  2045 (dla dorosłych)
Czwartek
2000-  2045(dla dorosłych)
Piątek
1800- 1845(dzieci i dorośli)
2000-  2045(dla dorosłych)
Sobota
700- 745dla dorosłych)
Bilet ulgowy- 6 zł,
Bilet normalny- 9 zł

Licznik odwiedzin
Dzisiaj135
Wizyt w miesiącu6000
Wszystkie321746

Wydarzenia z życia klas I-III

BARBÓRKA

4 grudnia 2017r. podczas górniczego święta , czyli Barbórki - klasę 2 c odwiedzili bardzo mili goście - górnicy .  Pan Bartłomiej Grygiel i Pan Maciej Grzywacz opowiedzieli uczniom o swojej ciężkiej pracy pod ziemią, zaprezentowali uczniom górniczy strój galowy , wyjaśnili z jakich elementów się składa i co oznaczają te elementy , a także pokazali podstawowe wyposażenie górnika, które  musi on mieć pod ziemią . Podczas spotkania uczniowie mieli możliwość m.in. założenia górniczego czako ,maski,  a także wzięcie do ręki ciężkiego kilofa . Goście odpowiadali też na liczne pytania dzieci , które były bardzo zainteresowane tematem. Na koniec uczniowie dostali od swoich gości słodką niespodziankę. To było naprawdę udane spotkanie.

Autor tekstu: E.Czechowska

Więcej…

 

ANDRZEJKI 2017

Dnia 23 listopada 2017r. odbyła się pełna wrażeń i emocji zabawa andrzejkowa dla klas I - III. Uczniowie wyczekiwali jej z niecierpliwością, pełni zapału do tańca i zabawy. Nasz didżej zadbał, by podczas zabawy nie zabrakło największych tanecznych przebojów ostatnich miesięcy. Dzięki temu wszyscy wspaniale się bawili od pierwszej do ostatniej minuty. Jak każe tradycja, nie obyło się bez wróżb, które dzieci przeprowadzały w swoich salach wspólnie z paniami wychowawczyniami i rodzicami. Dopełnieniem spotkania był słodki poczęstunek, przygotowany przez troskliwych  rodziców. To był niezapomniany wieczór andrzejkowy.

 

Więcej…

 

W GROCIE SOLNEJ

Dnia 16 listopada klasa I D odwiedziła Grotę Solną. Baśniowe wnętrze groty, kojąca muzyka, szum wody spływającej po kamieniach, a przede wszystkim panujący tam mikroklimat wpływa leczniczo i kojąco na umysł i ciało człowieka. Czas dzieciom upłynął na świetnej zabawie koparkami, samochodami, łopatkami kryształkami pachnącej ogromnej ilości soli. Zabawa była super!

Autor tekstu: R.Saczewa

Więcej…

 

SPRZĄTANIE ŚWIATA

 

 

 

 

 

Młodsza sekcja Ligi Ochrony Przyrody czyli uczniowie klasy II c oraz klasa IIId wraz z wychowawczyniami  wybrały się pewnego ciepłego , jesiennego dnia na Akcję Sprzątania Świata . Wszyscy bardzo się zaangażowali i zebrali wspólnie kilka worków śmieci wokół szkoły oraz na terenie osiedla . Akcja taka będzie kontynuowana jeszcze w roku szkolnym kilkukrotnie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej…

 

PROGRAM MUZYCZNY ROMANA BROCHOCKIEGO

19 października 2017 roku do naszej szkoły zawitał Pan Roman Brochocki, muzyk z Sokołowa Podlaskiego.

Zaprezentował własną kolekcję starodawnych i obecnie używanych instrumentów muzycznych. Uczniowie naszej szkoły mieli okazję poznać historię, budowę i brzmienie wielu ciekawych instrumentów, m.in. akordeonu, bałałajki, banja, miniaturowej harmonijki ustnej, ligawki,  okaryny , trąbki. Wszyscy świetnie bawili się przy utworach muzycznych z wykorzystaniem tych instrumentów.

Była to bardzo ciekawa, niezwykła i niecodzienna lekcja muzyki, która na długo pozostanie w naszej pamięci.

 

Więcej…

 
Więcej artykułów…
Sukcesy szkoły

Obiady szkolne
WPŁATY  ZA OBIADY TYLKO PRZELEWEM !!!
wpłaty w PKO BP Oddział nr 1 ul. Szkolna 6
BEZ PROWIZJI.
Wpłaty tylko od 1.01.2018r. !!

ZASADY OBOWIĄZUJĄCE PRZY PŁATNOŚCI ZA OBIADY

OBIADY  STYCZEŃ
uczeń - 57zł
pracownik - 134,90 zł

Edukacja ekologiczna

Szkoła korzysta ze środków
Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska

i Gospodarki Wodnej w Lublinie na realizację zadań

z zakresu edukacji ekologicznej

i urządzania terenów zieleni